»2014 okiem redakcji – Mkali Vector

Sty 5
komentarze 1

W 2014 grałem w wiele premier tego roku, nie tylko japońskich: Titanfall, South Park: The Stick of Truth, Borderlands: The Pre-Sequel, A Bird Story, Persona 4 Arena Ultimax (moja pierwsza recenzja na IW <3), które były świetne oraz niekoniecznie, ale szczególnie wyróżnię grę na 3DSa – Persona Q: Shadow of the Labyrinth. Produkcja dała mi 50 godzin świetnej rozrywki. Świetnie napisane postacie, humor, gameplay (bardzo podobny do gier z serii Etrian Odyssey) oraz muzyka! (Przykład.) Dla każdego fana Persony, jRPG-ów i posiadaczy kieszonsolki Nintendo – Must Have!

Obfite premiery, ale trafiły się również zawody… Moim będzie szczególnie Electronic Super Joy: Groove City. Jako fan pierwszej części nie mogłem doczekać się sequela. Niestety przy kupnie na premierę od razu przeszedłem całą grę i czułem ogromny niedosyt. Produkcja za 7 euraków idealnie pasowałaby jako DLC do pierwszej części za połowę ceny. Rozgrywka nie wnosi niczego nowego i starcza zaledwie na 30 minut gry, troszkę kaszana…

W tym roku nieco żałuję, że nie zagrałem w dwie produkcje. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes oraz Hatsune Miku: Project Diva F 2nd. Bardzo lubię Big Bossa i rytmiczne stukanie przy muzyczce słynnej pani vocaloid. Niestety brak PS3/Vity uniemożliwił mi kupno HM, a z MGS-em to bywało różnie. :)

2015 przyniesie sporo ciekawych gier i na mojej liście życzeń nie brakuje różnorodnych tytułów. Oprócz najnowszego Wiedźmina (którego niesamowicie hajpuję), GTA V na PC oraz Saint’s Row: Gat Out of Hell czekam m.in. na 3 japońskie produkcje. Personę 5, dla której kupię PS4, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, bo Kojimy nigdy za mało i Silent Hills, który może przywrócić serii dawny blask.

Autor: Mkali_Vector
Data: 5 stycznia 2015, 14:50

Komentarze na temat “2014 okiem redakcji – Mkali Vector”

  1. Tarai pisze:

    Ground Zeroes będzie chyba lepiej ogarnąć przy okazji premiery Phantom Paina, także nie ma czego żałować za bardzo ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *