»Animatsuri 2018 – Plan Atrakcji, Atrakcje, LARP

Lip 18
komentarze 0

W dzisiejszym poście znajdziecie mnóstwo wieści dotyczących konwentu Animatsuri 2018. Plan Atrakcji, LARP, Goście oraz  o atrakcjach oraz stoiskach. Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu.


Pierwszą atrakcją  jest to, że Heroes Orchestra będzie miała koncert na tegorocznym Animatsuri! Grupa w pełnym składzie zagra dla Was utwory z serii gier Heroes of Might and Magic i także kilka bonusowych, o których napiszemy potem. Ich koncert odbędzie się w sobotę 21. lipca i będzie to zdecydowanie wydarzenie, którego nie powinniście przegapić.  Ponownie wystąpi grupa taneczna Sakuramai Poland, której występ będziecie mogli zobaczyć w przerwie pomiędzy występami konkursu cosplay, a ogłoszeniem wyników. 

Przypominamy, że w tym roku konwencją będą gry typu j-RPG. Liczymy, że wspólnie zapełnimy konwent dzielnymi rycerzami, mądrymi magami i zręcznymi łowcami. 

Tutaj znajdziecie Plan Atrakcji! Wraz z organizatorami serdecznie zapraszamy na odbywające się panele, Cosplay, konwentową Wixe albo pobuszować po stoiskach i socjalizować się z innymi! Do zobaczenia na konwencie!

Autor: Mkali_Vector
Data: 18 lipca 2018, 02:02

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *