»Atlus zapowiedział nową grę z serii Persona… x4!

Lis 24
komentarze 3

Dzisiaj mamy prawdziwie święto dla fanów gier firmy Atlus. Przy okazji premiery Persona 3 The Movie, dostaliśmy zapowiedź aż czterech nowych gier z serii Persona. 

Pierwszym tytułem jest dungeon crawler z wersjami chibi postaci z trzeciej i czwartej części cyklu nazywany Persona Q: Shadow of the Labirynth. Gra oferować będzie dwie różne ścieżki fabularne, które poznamy już 5 czerwca przyszłego roku na konsoli Nintendo 3DS.

Drugą grą jest kontynuacja bardzo ciepło przyjętej przez graczy i recenzentów bijatyki stworzonej we współpracy z Arc System Works. Będzie to zwieńczenie historii dwóch poprzednich gier z cyklu. Premiera Persona 4: The Ultimax Ultra Suplex Hold w połowie przyszłego roku.

Kolejnym tytułem jest niemałe zaskoczenie w postaci gry rytmicznej na konsolę PlayStation Vita. Co ciekawe, to także będzie kontynuacja historii, którą zdążyliśmy pokochać pod koniec ery PlayStation 2. Mieliście ochotę zatańczyć uroczą Rise przy okazji słuchając komentarza Teddiego? Okazja do zagrania w Persona 4: Dancing All Night nadarzy się jesienią przyszłego roku.

Ostatnim, a zarazem i najważniejszym tytułem, jest wyczekiwana przez wielu graczy kolejna, pełnoprawna odsłona serii, czyli Persona 5. Póki co mamy tylko krótki teaser z bardzo nastrojową muzyką i ciężkim, mrocznym klimatem. Czyżby powrót do korzeni serii jeszcze z czasów PSXa? Przekonamy się niestety dopiero zimą przyszłego roku. Premiera ekskluzywnie na konsoli PlayStation 3.

Niestety póki co brak informacji o amerykańskich i europejskich datach premier wyżej wymienionych tytułów. Warto tutaj zaznaczyć, że Atlus jest teraz w rękach Segi, która ostatnio niechętnie wydaje swoje produkty na Zachodzie. Miejmy nadzieję, że dowiemy się czegoś więcej w tym temacie już wkrótce. 

Autor: Serfer
Data: 24 listopada 2013, 17:38

Komentarze na temat “Atlus zapowiedział nową grę z serii Persona… x4!”

  1. Riona pisze:

    No czwórkę już za bardzo męczą, zresztą i po tych zapowiedziach to widać, dlatego fakt, że robią P5 cieszy podwójnie.

  2. Serfer pisze:

    No ja słyszałem, że zamiast P5 ma być tylko kontynuacja czwórki. I trochę byłbym zawiedziony, bo o ile czwórkę lubię, tak po prostu już trochę mi się przejadła. Persona 5 najważniejsza, chociaż wszystkie inne tytuły też bym chętnie obadał. Teraz tylko zobaczymy czy Sega łaskawie wyda te gry na zachodzie ;).

  3. Riona pisze:

    Były podejrzenia, że crossover czwórki, moooże piątka, a tu proszę, po co ograniczać się do jednej gry! :D SE mogłoby się od nich czegoś nauczyć w kwestii robienia zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *