»Bloodborne – pierwsze wrażenia (wideo)

Mar 28
komentarze 0

Niedawno zaczęliśmy na IW naszą przygodę ze streamowaniem gameplay’u i jak zapewne niektórzy z Was zauważyli, wciąż mamy przed sobą dużo pracy w tej materii. W piątek 27 marca grałem na naszym kanale Twitch w Bloodborne, które miało dwa dni wcześniej swoją premierę. Nagrywana przez nas w tym samym momencie dyskusja z powodów technicznych nie mogła być częścią streamu, ale połączyliśmy ją z filmem i stworzyliśmy w ten sposób nasze pierwsze wrażenia z gry w formie wideo.

W rozwinięciu tego wpisu znajdziecie podzielony na trzy części filmik (około 40 minut), który w trakcie nagrywania komentowałem razem z Mkalim i Serferem. Ich pytania pozwoliły mi nie oszaleć podczas dzielenia uwagi między rozgrywką a opowiadaniem o samej grze. ;) Niestety osobiście nie miałem wglądu do Waszych wpisów na chatcie Twitcha (a nie chciałem zmniejszać powierzchni przesyłanego obrazu na PS4, co pozwoliłoby je zobaczyć), ale Wasze sugestie, aby koniecznie dodać komentarz na żywo dotarły do nas i będziemy starali się poprawić to w niedalekiej przyszłości. W przypadku moim i Serfera jest to kwestia zdobycia mikrofonów kompatybilnych z PS4 (Serfer zgubił, ja pożyczyłem sprzęt bez, ot takie z nas ciamajdy). Osobiście postaram się również o drugi monitor, który pozwoli mi śledzić chat w trakcie grania. Czekamy na Wasze kolejne opinie związane z rozwojem kanału, pamiętajcie tylko, że każdy streamer ma własne zaplecze do przygotowania, a warunki techniczne różnią się w zależności od platformy. Nie jesteśmy np. w stanie dyskutować na żywo jeżeli każdy rozmówca nie posiada tej samej konsoli.

Tymczasem zapraszam do oglądania i życzę miłego seansu. Całość streamu bez komentarza, trwająca dwie godziny, znajduje się pod tym adresem.

Autor: Nox_A15
Data: 28 marca 2015, 20:16

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *