»Dark Souls II: Crown of the Old Iron King – dziś premiera

Sie 26
komentarze 2

Mieliście już okazję odpowiadać w naszej ankiecie, na ile interesują Was dodatki DLC do Dark Souls II, więc wiemy już, że przynajmniej część z Was ucieszy się z dzisiejszej premiery drugiego z nich na PC i Xboxa 360 (jak zwykle wypatrujcie takich dat w naszym kalendarzu w prawej kolumnie strony). Crown of the Old Iron King, bo tak nazywa się DLC, trafi zaś na PS3 już jutro. Jeżeli nadal nie wiecie, z czym „je się” tę serię, zapraszam do naszej recenzji.

Autor: Nox_A15
Data: 26 sierpnia 2014, 22:36

Komentarze na temat “Dark Souls II: Crown of the Old Iron King – dziś premiera”

  1. Jesiotr pisze:

    Nie bardzo rozumiem takiego wypuszczania 3 DLC w odstępach czasu w tej grze. Dajmy na to w takiej strzelance typu Modern Warfare czy innym Battlefieldzie ma to sens bo nie o fabułe tam idzie ale o hedszoty. Tutaj to jest trochę kula w płot. No bo co – przejdę dodatek w kilka godzin i czekam następny miesiąc na kolejny? Sam przeszedłem grę już dwa razy (znaczy się NG+) i nie będę jej znów odpalał by zobaczyć jedną nową lokację gdy niedługo będzie dostępna jeszcze jedna. Konkluzja jest taka, że trza czekać na jakieś zestawienie zbiorcze, wersję GOTY czy co tam będzie – byleby było to pełne doświadczenie. Pod koniec września wyjdzie ostatnie (?) DLC to może później skleją wszystko w jedno wydanie? Wie ktoś może czy te dodatki w wersji na PS3 mają polską wersję? PC-towa to chyba ma bo – tak ją opisuje Steam, no ale na PSN tradycyjnie już mają to w nosie i nie informują o lokalizacji nawet jak ona jest (to dla mnie niepojęte, przecież to jest jakaś tam wartość dodana i zapewne informacja o spolszczeniu przyciągnęła by niejednego gracza). Nie, żebym sobie nie poradził z angielskim, tym bardziej, że w DS tekstu jest niezbyt dużo ale nie lubię takich poszatkowanych gier gdzie część jest w rodzimym a część w eng. A jak nie ma w PL to czy np zmiana języka na inny (by np mieć jednolicie – podstawkę i dodatki w eng) nie rozkraczy np sejwów gdy wcześniej grało się po polsku? Pytam bo pamiętam jakie cyrki były z Falloutem 3 i dodatkami do niego. Kto kupił wersje PL ten długo nie mógł pograć w dlc…

    • Nox_A15 pisze:

      Akurat mogę zapewnić, że zmienianie języka w DSII nie wpływa w żaden sposób na save’y (tak zawsze być powinno, przypadek Fallout 3 to dość niechlubny wyjątek z ostatnich lat). Nie wiem, czy DLC jest przetłumaczone. Co do sposobu wydawania dodatków – domyślam się, że taki podział po prostu ma rozłożyć zainteresowanie graczy na dłuższy okres czasu, aby multi i współpraca/rywalizacja między graczami trwała na pewnym poziomie i nie spadała przynajmniej przez kilka miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *