»Dark Souls II z nowym trailerem

Lut 20
komentarze 1

Przyznaję się bez bicia, że lubię Dark Souls. Ten moment, gdy po pracy wracam do domu, odpalam grę by się odstresować i po kilku godzinach okazuje się, że osiągnąłem dokładnie odwrotny efekt, jest bezcenny. Poza tym to jedyna gra, przy której mogę bezkarnie nie odpowiadać na wszelkie pytania mojej drugiej połówki, tłumacząc to jednym prostym zdaniem: „Przepraszam, tu nie ma pauzy!” ;)

Oczywiście powyższe czynniki w głównej mierze wpływają na to, że z utęsknieniem wyczekuję Dark Souls II i wszelkie informacje na temat tej gry łykam jak młody pelikan. No może poza nowym trailerem, który znajdziecie w rozwinięciu, gdyż jak na mój gust, jest diabelnie przegadany… Ale przed 14 marca, czyli dniem premiery na Starym Kontynencie, na pewno wypuszczą jeszcze coś nowego.

Autor: Paka
Data: 20 lutego 2014, 09:40

Komentarze na temat “Dark Souls II z nowym trailerem”

  1. jesiotr pisze:

    Ten słowotok, to chyba jest ta zapowiedziana przystępność. Co prawda na razie w materiałach promocyjnych ale kto wie czym się ten proceder skończy. Mam duży kredyt zaufania do FromSoftware, ale zdaje sobie sprawę, że to tutaj Namco wykłada forsę na stół i domyślam się, że w taki czy inny sposób gwałci ich cnotę niezależności artystycznej. Te domysły za chwilę zostaną zweryfikowane, bo 14 marca tuż za rogiem i tutaj mam zagwozdkę. Skłaniałem się do wersji na pieca – bo mimo narzekań gawiedzi, grało mi się w część pierwszą – rzecz jasna z podpiętym padem – na PC wyśmienicie. Okazuje się, że wersja na komputery będzie miała poślizg i chyba nikt nie wie jak duży. Trochę więc żałuje że nie zamówiłem na peestrójkę preorderu z muve.pl wcześniej – załapałbym sie na koszulkę. Najbardziej jednak ze świeżych informacji podoba mi się to co przeczytałem niedawno w CDAction. Choc to niepewne info to jednak napawa mnie wielką nadzieją. Pono Sony toczy zakulisowe rozmowy z From na temat 2 części Demon’s Souls. Osobiście uważam, że jest to gra lepsza od Dark Souls przynajmniej w części gameplayu. Przede wszystkim ma grywalny system magii gdzie w Dark jest on beznadziejny (nie da sie polegać na czarach bo tych naprawdę przydatnych można użyc tylko kilka razy). Tak czy siak – Panowie z Sony – już raz wypuściliście z rąk FromSoftware bo Demon’s nie sprzedało się jak sobie umyśliliście. Teraz to macie Im ptasie mleczko dowozić przy produkcji drugiego Demona, bo chyba wiecie, że taki hit gotów stać się solidnym system sellerem dla PS4.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *