»Deep Down – nowy zwiastun i screeny

Gru 29
komentarze 2

Dungeon crawler od Capcomu znany jako Deep Down budzi spore zainteresowanie od swojego debiutu na PlayStation Meeting 2013, gdzie Sony po raz pierwszy pokazało konsolę PlayStation 4. Z jednej strony gra wygląda, jak na następną generację przystało, z drugiej mieszane odczucia budzi fakt, że będzie to tytuł F2P. Na pewno jest to jednak łakomy kąsek dla fanów Dark Souls – również mamy tutaj rycerzy, groźne bestie i możliwość interakcji z innymi graczami (choć prawdopodobnie nie na tak niezwykłych zasadach, jak w produkcji From Software), ale gra skupić się ma na losowo generowanych lochach, a fabuła łączyć będzie fantasy z science fiction.

Przed weekendem Capcom pochwalił się nowym zwiastunem i screenami. Na materiałach widać niepokazywane wcześniej zbroje, lochy, czy potwory (niestety w przypadku filmiku są to w większości jedynie krótkie, „szarpane” ujęcia). Znajdziecie je na oficjalnej stronie produkcji lub poniżej, w rozwinięciu wpisu.

Autor: Nox_A15
Data: 29 grudnia 2013, 15:18

Komentarze na temat “Deep Down – nowy zwiastun i screeny”

  1. jesiotr pisze:

    Jako fan(atyk) wszelakich rpgów dark fantasy zawszem czujny w tej kwestii i moje sauronowe oko wypatrzyło nową gierę do masterowania. Dotarłszy jednak do opisu na gry-online iż: „rozgrywka zaprojektowana została z myślą o zabawie w trybie sieciowej kooperacji dla maksymalnie czterech graczy” zainteresowanie tym tworem zmalało do zera. Jeśli trendy branży idą w stronę „usieciowienia” wszystkiego co się rusza, a dla takich jak ja mizantropów co nie znoszą gier sieciowych miejsca już nie będzie, to pozostanie mi tylko ćpieć heroinę…

  2. Paka pisze:

    Ta gra diabelnie mnie ciekawi. Mam nadzieję, że nie zawiedzie oczekiwań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *