»[E3 2015] Konferencja Electronic Arts

Cze 15
komentarze 0

Kolejny przystanek Electronic Arts! Z zapowiedzianych rzeczy powinniśmy otrzymać nowego Mass Effecta, Mirror’s Edge’a, Fifke i Star Warsy :D Więcej info znajdziecie w rozwinięciu!

No i wskakujemy na konferencje z zwiastunem Mass Effect Andromeda! Miazga! Premiera w 2016!

Nowy materiał z Need For Speeda, przedstawia customizajcję swojego pojazdu i otrzymaliśmy prześliczny gameplay! To powinno się nazywać Need For Speed Underground 3! Premiera w tym roku!

Następnie? Nowy dodatek do Star Wars The Old Republic Knights of The Fallen Empire! Otrzymaliśmy widowiskowy zwiastun najnowszego dodatku!

Kolejny będzie mniejszy projekt zwany Unravel, który wygląda naprawdę uroczo.

Wracamy do Plants Vs. Zombies Garden Warfare 2! Możemy się spodziewać kolejnych multiplayerowych potyczek i dużo dużo funu :D Już w 2016 na Xbox One, PC i PS4.

Następnie gry sportowe… typowo amerykańskie. Materiał z NHL 16 oraz NBA Live 16

Mobilki Mobilki! Otrzymujemy kolejne Star Warsy na nasze smartfony! Star Wars Galaxy Of Heroes pozwoli zbierać rzeczy i zabiera nas w świat uniwersum już na naszych smartfonach. Następnie Minions Paradise! Gra na smartfony na podstawie kreskóki „Minionki” Dostaliśmy zabawny zwiastun gry oraz gameplay :)
 
FIFA 16 czyli cościk dla nas :) NEW WAYS TO PLAY! Play Beautiful!

No i otrzymujemy Mirror’s Edge Catalyst! Gra napędzana jest Frostbitem i możemy oczekiwać naprawdę graficznych fajerwerków. Faith jest w formie! Rozprawimy się z wrogami bez użycia broni i popędzimy jak wiatr wśród budynków uciekając przed „służbami bezpieczeństwa”. Oraz Morgan Freeman Premiera 23 lutego 2016.

No i Madden 16…

Star Wars Battlefront od DICE znowu nas urzekł swoją potęgą! Będziemy mogli biegać po Tatooine, latać X-Wingiem, Lord Vader i Luke Skywalker! Taki Battlefield połączony z Star Warsami -> Battlefront


No i to by było na tyle! Jak wam się podobało? Mi osobiście przy grach sportowych wiało nudą… szczególnie przy Maddenie. Ale jest fajny NFS i Battlefront :D

Autor: Mkali_Vector
Data: 15 czerwca 2015, 23:35
Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *