»Fire Emblem Direct!

Sty 19
komentarze 0

Kilkanaście minut temu zakończył się Nintendo Direct w całości poświęconemu serii Fire Emblem. Co czyha z nowości na nasze konsole? Nowa odsłona na Nintendo Switch! Fire Emblem Echoes na 3DSa, będący remakiem Gaidena z NESa. Gameplay z musou na Switcha oraz FE Heroes na mobilki! Więcej informacji oraz materiały wideo znajdziecie w rozwinięciu! Enjoy!

Zacznijmy od początku! Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia jest remakiem Fire Emblem Gaiden z NESa. GRa będzie idealną okazją, aby zapoznać graczy z początkami serii i to już niedługo, gdyż premiera gry odbędzie się 19 maja 2017! Ponadto zostały potwierdzone dwa przepiękne amiiba (Celici i Alm), które będą sprzedawane w dwupacku razem z grą w edycji specjalnej.

To nie koniec niespodzianek! Nintendo oraz Inteligent Systems potwierdzili produkcję nowej odsłony Fire Emblem na Nintendo Switch. Niestety nieuświadczyliśmy żadnych gameplaów, lecz gra wyjdzie w 2018 roku.

20170118_151019


Następnie japoński giant 
podzielił się gameplayem z najnowszego musou, który przygotowują znawcy gatunku – Omega Force oraz Team Ninja. Możemy zobaczyć jak Chrom rozprawia się z swoimi przeciwnikami, wręcz skutecznie. Bardzo miłą niespodzianką jest również potwierdzenie wersji na New 3DS. Fire Emblem Warriors możemy się spodziewać już jesienią 2017 roku!


Wisienką na torcie dzisiejszego Directa, było ujawnienie gameplayu mobilkowego Fire Emblem Heroes, które wyjdzie na Androida już 2 lutego! W wersji komórkowej uświadczymy strategicznych potyczek, cudownych słodkich grafik postaci oraz mnóstwa godzin gameplau. Gra będzie za darmola, więc już dziś możecie ją zarezerwować na Google Play Store. 

C2fFar7UcAENqcb  C2fFaINUQAE4wGr

A tu macie zapis całego Directa!

Autor: Mkali_Vector
Data: 19 stycznia 2017, 00:14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *