»Inner World patronem medialnym konwentu Love 5

Lut 5
komentarze 0

Miło mi oznajmić, że portal Inner World ma przyjemność zostać patronem medialnym kolejnego konwentu tworzonego przez firmę MiOhi. Tym razem jest to kolejny walentynkowy konwent o nazwie Love 5.

Czas na najbardziej zakochany konwent roku… LOVE 5. 14 lutego to wyjątkowa data dla większości zakochanych. Świętują ją bardziej uroczyście, wymieniając się upominkami, kartkami z życzeniami, czy spędzając wieczór na romantycznej kolacji. Sklepy zewsząd bombardują nas serduszkami oraz amorkami. Jedni tą istnie różową atmosferę – uwielbiają, inni – niekoniecznie.

Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz – zapraszamy na piątą edycję Japońskich Walentynek autorstwa grupy MiOhi – czyli LOVE 5. W najbliższy Świętu weekend 15-16 lutego zagościmy we Wrocławiu. Postaramy się by zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy Dnia Zakochanych znaleźli coś dla siebie. Zatem spodziewajcie się konwentu, gdzie wschodnia kultura przeplatać się będzie z naszymi walentynkowymi zwyczajami, a to wszystko wśród wielu godzin konkursów, paneli i warsztatów. Po raz kolejny przeprowadzone zostaną eliminacje do EuroCosplayu, których finał odbędzie się podczas październikowego MCM Expo w Londynie. Ponadto nie braknie atrakcji dla miłośników gier muzycznych, konsolowych oraz logicznych.

A oto kilka podstawowych informacji:

  • do 09.02. trwa rezerwacja stoisk oraz prowadzona jest przedsprzedaż biletów.
  • bilety (o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane) będą też sprzedawane na miejscu.
  • dla osób z biletem zakupionym w przedsprzedaży istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu do szkoły i noclegu z piątku na sobotę.

Po więcej – zapraszamy na http://love5.miohi.pl/

Autor: CELL767
Data: 5 lutego 2014, 03:07
Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *