»Inner World patronem medialnym konwentu Mokon 4

Lis 26
komentarze 0

Miło mi oznajmić, że portal Inner World zostaje patronem medialnym kolejnego konwentu prosto od krakowskiej ekipy MiOhi. Serdecznie zapraszamy wszystkich na ostatni konwent w tym roku. Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie, chociażby dlatego, że bliżej Wigilii już się nie da. ;) Tyle ode mnie, a teraz słówko, no może kilka, od organizatorów.

„Wśród świątecznych przygotowań, warto zrobić sobie odrobinę przerwy i przenieść się w mangowy świat. W dniach 21-22 grudnia Grupa MiOhi zaprasza na czwartą edycję warszawskiego MOKON: Clamp Festival.

Mimo niskiej temperatury na zewnątrz, nie braknie gorących atrakcji. Główną z nich stanowić będą drugie polskie eliminacje do konkursu ECG – European Cosplay Gathering, którego finały odbywają się w lipcu podczas paryskiego Japan Expo. Warto nadmienić, że tegoroczny konkurs wygrała polska reprezentantka – Aleksandra Shappi Tora.

Ponadto setki godzin paneli, spotkań z wydawnictwami, konkursów i warsztatów. Sale z grami japońskimi oraz konsolowymi. Gry muzyczne oraz godziny LARP-ów. Nie braknie również stoisk z gadżetami mangowymi, księgarni, wydawnictw, stoisk z biżuterią oraz rękodziełem, a także słodkimi łakociami. Tak ogromna przestrzeń handlowa to znakomita okazja do zakupu ostatnich prezentów gwiazdkowych!

Te i inne atrakcje czekać na Was będą już w ostatni weekend przed Świętami! Rezerwacja biletów już trwa i potrwa do 15 grudnia.”

Po więcej szczegółów zapraszamy na:

Autor: CELL767
Data: 26 listopada 2013, 03:55

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *