»Inner World zaprasza na Love 6!

Sty 29
komentarze 0

Witam, witam i na kolejny konwent… zapraszam, a konkretniej na kolejną edycję Wrocławskiego konwentu Love. To już szósta edycja, wiec jeśli ktoś do tej pory się nie pojawił to wypadałoby, aby nadrobił zaległości. Jak było na wcześniejszych edycjach możecie przeczytać tutaj i tutaj. Tradycyjnie w tym miejscu kończy się moje smęcenie, a zaczyna słowo od organizatorów.

Gorąco zapraszamy was na Festiwal Kultury Japońskiej „Love 6”. Już po raz szósty zawitamy w Walentynki do Wrocławia, aby wspólnie z wami uczcić  to święto. Wydarzenie rozpocznie się 14 Lutego o godzinie 9 w Wyższej Szkole Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 56-62  i potrwa do godziny 15 następnego dnia.

Główną atrakcją będą krajowe eliminacje do konkursu EuroCosplay, którego finał odbędzie się w Październiku w Londynie. Jak dobrze wiemy, Polska stanowi elitę światowego Cosplayu, a dowodem na to jest ubiegłoroczne zwycięstwo Katarzyny „Kairi” Siedleckiej w tym międzynarodowym konkursie. Czy w tym roku także nasz reprezentant okaże się najlepszy? Jest na to duża szansa, więc nie możesz tego przegapić

Czekają na was także inne wspaniałe atrakcje. Jedną z nich jest koncert zespołu „ADAMS”. Występ na konwencie rozpocznie ich trzymiesięczną trasę po Europie. Będzie to także ich pierwszy koncert w naszym kraju. W swoim dorobku mają już dwie płyty, a trzecia ukaże się 20 Lutego. Możecie, więc być pewni, że na Love 6 usłyszycie kilka nowych kawałków.  Dla wszystkich fanów przygotowaliśmy dodatkowo spotkanie z zespołem w niedzielę rano, to jedyna okazja, żeby zrobić sobie zdjęcie z artystami, lub poprosić o autograf.

Ponadto czeka na was ponad 10 sal panelowo-konkursowych, pomieszczenie z najnowszymi konsolami (PS4, XONE), a także tymi nieco starszymi, karaoke, Dance Dance Revolution i liczne turnieje oraz konkursy wiedzy. ZAPRASZAMY! Bilety na konwent do nabycia już od 20 zł!

Po więcej informacji zapraszamy na:

  • Wydarzenie Love 6 na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1577416659146273
  • Stronę internetową: http://love6.miohi.pl/tickets

Bilety do nabycia pod adresem: https://nagatosystem.pl/tickets/love6

Autor: CELL767
Data: 29 stycznia 2015, 19:52
Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *