»Final Fantasy IV – Summony

Sekretny SUMMON BAHAMUT

Podczas pobytu na księżycu, zapewne napotkaliście się z wielkim okręgiem. To właśnie tam należy wylądować statkiem by wejść do …

Bahamut Cave
Tam nie spotka was nic nowego jak walki i kilka skrzynek, jednak polecam trochę potrenować gdyż sam Bahamut do najprostszych bossów nie należy.

BAHAMUT
HP: około 30000
Taktyka: Walka jest dość podobna do walki z Ashure, gdyż naszym głównym atutem okaże się czar WALL, który rzucamy na członków swojej drużyny. Dzięki temu Mega Flare będzie trafiał w smoka a nie w nas.

ODIN

W królestwie Baron, w prawej wieży, w piwnicy można spotkać króla, który powie wam żebyście poszli do Land Of Summons. Tam musisz pokonać Ashure i Leviathana. Jeżeli macie ich już za sobą to podróż w tamto miejsce nie będzie potrzebna. Po odwiedzinach władca Baron zawalczy z wami jako Odin. Najlepiej używać na niego czaru Bolt 3 ( odbiera on 9999 hp. ) i Blitz. Nic skomplikowanego.

Summon Atak:
Z-Sword

SUMMON SYLPH

Najpierw musicie lecieć do „Sylph Cave” (gdy mamy już odpicowany statek). Tam należy użyć czaru Float na całą drużynę, bo bez tego długo nie pochodzimy po jaskini. Zapewne natkniecie się tutaj na wiele różnych, ciekawych „skarbonek”, tak więc „zbierz je wszystkie”. Gdy już dojdziecie do małego domku, gdzie o dziwo leży sobie YANG (tak on ŻYJE !!!) nie pozostawiając wam złudzeń, że gadamy z karateką. Ogólnie konwersacja będzie dość ciekawa, bo facet śpi jak zabity, ale teraz możemy udać się do jego żonki, która da nam potrzebny do zdobycia nowego summona przedmiot. Tak więc zanosimy go do wróżek, tych które opiekują się naszym kolegą… No i cóż… macie go. :D

Autor: Nite
Data: 10 listopada 2013, 19:11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *