»Kolejne informacje o Love 6

Lut 4
komentarze 0

Była już zapowiedź, czas na kolejne informacje, nie przedłużając więc oddaję głos organizatorom:

LOVE 6 – atrakcje
Poza Eliminacjami do Euro Cosplay, czekają na was inne wspaniałe atrakcje. Jedną z nich jest koncert zespołu „ADAMS”. Występ na konwencie rozpocznie ich trzymiesięczną trasę po Europie. Będzie to także ich pierwszy koncert w naszym kraju. W swoim dorobku mają już dwie płyty, a trzecia ukaże się 20 Lutego. Możecie, więc być pewni, że na Love 6 usłyszycie kilka nowych kawałków.  Dla wszystkich fanów przygotowaliśmy dodatkowo spotkanie z zespołem w niedzielę rano, to jedyna okazja, żeby zrobić sobie zdjęcie z artystami, lub poprosić o autograf. Aby wejść na koncert wystarczy mieć zakupioną wejściówkę na pierwszy dzień konwentu. Ceny zaczynają się już od 35 zł!

Nasz festiwal zaszczyci także Fundacja Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI, którzy poprowadzą szereg ciekawych punktów programu.  Przygotują prezentację „Japońska droga miecza, współczesne budo”, pokaz i warsztaty Kendo i Iaido, a także warsztaty dubbingu oraz LARPa.

Oczywiście na dużym konwencie nie może zabraknąć znanych cosplayerów. Tym razem pojawi się Jakub „Zel” Kołecki, reprezentant Polski na European Cosplay Gathering 2013 oraz Euro Cosplay 2014. Stworzy on dla was warsztaty aktorsko-cosplayowe „Akcja, Afekcja, Agresja”.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w konwencie. Bilety do nabycia w kasach w dniu imprezy, lub pod adresem: https://nagatosystem.pl/tickets/love6
Po więcej informacji zapraszamy na strony:
https://www.facebook.com/events/1577416659146273/
http://love6.miohi.pl/news

Autor: CELL767
Data: 4 lutego 2015, 21:39
Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *