»Kolejne informacje odnośnie Japaniconu 5

Paź 4
komentarze 0

U nas ostatnio trochę cicho, ale to cisza przed Rewolucją (jeżeli nie wiecie, o co chodzi, sprawdźcie ostatnie newsy). Za to w temacie Japaniconu dzieje się, oj dzieje. Ponownie oddaję głos organizatorom i zapraszam do przybycia na konwent. Spodziewajcie się na miejscu wielu prowadzonych przeze mnie szalonych konkursów.

Tegoroczną edycję Japaniconu uświetni występ Ryu, charyzmatycznego wokalisty i lidera zespołu Orochi. Grupa powstała w 2004 roku i jest jednym z reprezentantów nurtu visual kei. Tworzoną przez siebie muzykę określają jako „samurai rock” i właśnie samurajskimi tradycjami inspirowane są ich kostiumy i występy sceniczne. Zespół zdobył w trakcie swojej dziesięcioletniej kariery kilka nagród, wygrali między innymi australijskie Melbourne Fresh Industry 2007 i 2008, oraz Ramen x JaME Bands Contest w 2013 roku, dzięki któremu odbyła się ich zeszłoroczna europejska trasa koncertowa.

Japaniconowy koncert Ryo jest pierwszym i jedynym planowanym w Polsce w najbliższym czasie. Będziecie mieć okazję usłyszeć na żywo utwory z repertuaru Orochi w sobotę wieczorem 18 października. W niedzielę rano natomiast odbędzie się spotkanie artysty z fanami, podczas którego będzie można zdobyć jego autograf lub zadać mu pytania. Na konwencie sprzedawane będą także płyty grupy Orochi.

Kolejną atrakcją będzie oficjalny turniej gry League of Legends 5vs5 EU:NE z bardzo atrakcyjnymi nagrodami!

A oto co możecie wygrać:

  • 1 miejsce: 10860 RP + Triumphant Ryze (na gracza), 5x Adapter TP-LINK TL-WA890EA
  • 2 miejsce: 8230 RP (na gracza), 5x podkładek Gigabyte, 5x notesów Gigabyte
  • 3 miejsce: 5400 RP (na gracza)
  • 4 miejsce: 2700 RP (na gracza)

Dodatkowo, zwycięska ekipa otrzyma kubeczki z LoL-owymi grafikami od Firebirda:

Więcej informacji na stronie organizatora, SDManagement:

Informacje o kolejnych superatrakcjach wkrótce. :)

Autor: CELL767
Data: 4 października 2014, 19:48

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *