»Konkurs – wygraj Metal Gear Solid i dodatek VR Missions

Kwi 17
komentarze 6

Obiecaliśmy, że jeszcze dzisiaj pojawi się kolejny konkurs i oto jest. Dzięki uprzejmości Serfera weszliśmy w posiadanie kodu do amerykańskich głowic nuklearnych na wyspie Shadow Moses. Jeżeli posiadacie PS3 i bardzo chcielibyście ocalić świat przed atakiem terrorystycznym, a przy okazji poznać magnum opus Hideo Kojimy, musicie wziąć udział w naszej szalonej grze, buhahaha… ekhu, ekhu…

A tak poważnie – jeżeli jakimś cudem nie graliście jeszcze w pierwsze Metal Gear Solid i dodatek VR Missions (lub bardzo chcecie mieć je w wersji na PS3), to gorąco polecam wziąć udział (lub od razu lecieć na PSN). Ten klasyk z pierwszego PlayStation nie jest grą dla każdego, a graficznie zestarzał się okrutnie, ale swoim klimatem, opowiedzianą historią, muzyką i miodnymi walkami z bossami udowodni Wam, że to nie oprawa wizualna jest najważniejsza. Może zabrzmi to dziwnie, ale to naprawdę jedna z najważniejszych dla mnie gier, która lata temu pokazała mi, z jakim rozmachem można opowiadać interaktywną historię.

Aby wziąć udział w losowaniu kodu należy napisać komentarz pod newsem na stronie lub na naszym FB (tutaj). Napisanie go w obu miejscach daje Wam dwa głosy w losowaniu. Dodatkowe dwa można zdobyć „lubiąc” wpis i udostępniając go na Waszej tablicy. Czas macie do 24 kwietnia włącznie, a więc cały tydzień – powodzenia!

A poniżej starusieńki zwiastun MGS-a, jeszcze z czasów, gdy próbowano go reklamować nie tylko skradaniem, ale również strzelaniem. :) Zabawny jest fakt, że w filmiku nie widać w ogóle fabuły, która napędza ten tytuł. Ot, kawałek historii – od premiery gry minęło już niecałe 16 lat.

Autor: Nox_A15
Data: 17 kwietnia 2014, 21:57

Komentarze na temat “Konkurs – wygraj Metal Gear Solid i dodatek VR Missions”

 1. Kagano Hasane pisze:

  Gimmie, gimmie, gimmie!

 2. Zethrik pisze:

  Wstyd nie spróbować :D

 3. Gaido pisze:

  Że co się zestarzało? :P Dobra historia nie starzeje się nigdy… Chętnie przygarnę tę część. Dobrego backtrackingu jak w MGSie nigdy nie brakuje xD

 4. Maati pisze:

  Nie wiem czy to się liczy, ale się zgłaszam.

 5. MJ pisze:

  Muszę wreszcie zagrać :D

 6. moston pisze:

  omg! me gusta :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *