»Konkurs – wygraj strój Clouda do Lightning Returns

Mar 12
komentarze 2

Część z Was z pewnością pamięta, że Square Enix kusiło fanów Final Fantasy VII do zakupu Lightning Returns: Final Fantasy XIII oferując w przedsprzedaży strój Clouda dla Lightning. Tak się składa, że weszliśmy w posiadanie kodu na wspomniane DLC w wersji na Xboxa 360. A teraz ten mały skarb może być Wasz, zupełnie darmo! Zapytacie – gdzie jest haczyk Nox? Nie ma haczyka – wystarczy, że umieścicie komentarz pod tym wpisem lub jego odpowiednikiem na FB. Swoje szanse zwiększacie dodatkowo lubiąc i/lub udostępniając wpis. Wśród wszystkich osób, które zrobią to do końca tygodnia wylosujemy jedną, która otrzyma kod. Przypominamy, że chodzi o wersję na Xboxa 360. (Zwiastun reklamujący strój znajdziecie w rozwinięciu wpisu.)

Autor: Nox_A15
Data: 12 marca 2014, 01:22

Komentarze na temat “Konkurs – wygraj strój Clouda do Lightning Returns”

  1. jesiotr pisze:

    Konkurs, konkursem – no ale gdzie recenzja ja się zapytuję? 12 lutego Paka pisał, że dostał już od Cenegi kopie recenzencką i co? I .. no nieważne. Pożyczta mi, to ja to se zrecenzuje sam:) Ale chyba nie teraz. Dostałem już mejla, że jutro mi kurier UPC doniesie przesyłkę z muve.pl. a w niej Dark Souls 2. Czas zaopatrzyć się w sześciopak „estusa” oraz wyłączyć żonę i telefon… En garde!!!

    • Nox_A15 pisze:

      Nad recką pracuje Cell w tej chwili. Trzeba brać poprawkę na fakt, że nigdy nie otrzymujemy gry przed premierą, a teksty piszemy wyłącznie w wolnym czasie. Niestety to opóźnia. Samo przejście gry zajmuje swoje – boję się, co będzie, jak już otrzymam do recenzji kopię Dark Souls II. Jedynkę kończyłem 100 godzin. xD Pomyślimy nad publikowaniem „Pierwszych wrażeń”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *