»Masa nowości od NIS America!

Lip 28
komentarze 0

W ostatnich dniach NIS America zasypuje nas informacjami o nowych zapowiedziach, trailerach i datach premier nadchodzących do Europy gier! Jeżeli jesteście zainteresowani tytułami takimi jak Onechanbara Z2: Chaos Coming, Lost Dimension, The Legend of Legacy, albo The Legend of Heroes: Trials of Cold Steel to zapraszam do przeczytania niusika! :)

Na początku informacja, która zbytnio większości nie obchodzi. Gra The Legend of Heroes: Trials of Cold Steel doczekała się własnej strony, na której możecie dowiedzieć się więcej rzeczy o nadchodzącej na PS3 oraz PS Vitę produkcji. Premiera jesienią, a link do strony znajduje się TUTAJ!

Bombs Away! Jak niektórzy pewnie już dawno wiedzą, Onechanbara Z2: Chaos Coming zostało potwierdzone w Europie i będzie miało premierę 28 sierpnia 2015 roku na PlayStation 4. Dostaliśmy do tego jeszcze trailery! 

Otrzymaliśmy także zwiastun Lost Dimension, które również wyjdzie 28 sierpnia tego roku na PlayStation 3 i PlayStation Vite.

No i ostatnia zapowiedź od NIS dla posiadaczy kieszonsolki Nintendo! The Legend Of Legacy wyjdzie na 3DSa już zimą tego roku! Gra opowiada o siedmiu bohaterach przybywających na nieznaną i tajemniczą wyspę Avalonu. Naszym zadaniem będzie odszukanie rezydującego tam „boga”, odzyskanie utraconej pamięć i zbadanie całego tego miejsca.
s1_02 s2_02

Autor: Mkali_Vector
Data: 28 lipca 2015, 19:49

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *