»Nintendo Direct 05.11.2014

Lis 6
komentarze 0

Dzisiejsze Nintendo Direct wyjawiło wiele nowych niespodzianek, które ucieszą każdego fana Zeldy, retro gier, fanów indyków i innych posiadaczy 3DSa, 2DSa oraz Wii U. Miyamoto! Iwata! Reggie! My body is ready!

W pierwszej kolejności Nintendo uderzyło z grubej rury. The Legend Of Zelda: Majora’s Mask zmierza na konsolę 2DS oraz 3DS z trailerem oraz zapowiedzianą edycją kolekcjonerską!

Specjalna edycja kolekcjonerska Majory będzie zawierała: grę, steelbook, broszkę oraz dwustronny plakat. Osobiście uważam, że kolekcjonerka jest bardzo zacna z powodu steelbooka i przepięknej broszki. Premiera? Wiosna 2015!

Następnie Big N przedstawiło w krótkim zmontowanym filmiku nadchodzące indyki na Wii U. Z ciekawszych pozycji można wyróżnić: Azure Striker Gunvolt, Shovel Knight, Steamworld Heist i wiele wiele więcej. Po dłuższej chwili zostaliśmy uraczeni przesłodkim gameplayem z nadchodzącego Captain Toad: Treasure Trackerem. W sumie zobaczcie to sami:

Na końcu zobaczyliśmy po raz pierwszy tryb single player w nadchodzącym Splatoon. Premiera w 2015! Oto trailer:

Czy to było wszystko? Oczywiście, że nie! Były również informacje o Personie Q na 3DSa, najnowszej grywalnej postaci w Super Smash Bros. oraz nowe gameplaye z Kirbiego na Wii U, Pokemonów ORAS, Ultimate NES Remix, bądź możliwościach amiibo. Pełną prezentację Directa znajdziecie poniżej.

PS. W skrócie powiem od siebie, że jestem podekscytowany Majorą, Splatoonem i Personą Q.

Autor: Mkali_Vector
Data: 6 listopada 2014, 00:41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *