»Nintendo Direct Micro!

Cze 2
komentarze 0

Wczoraj niespodziewanie (przynajmniej dla mnie) odbył się Nintendo Direct dla Ameryki. Na szczęście zapowiedziano oraz potwierdzono dla Europy kilka ciekawych tytułów.
Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu!


 Zacznijmy od 3DSa!
Nowy gameplay z Bravely Second End Layer. Czeka nas więcej role-playowania w ślicznej oprawie graficznej, nowe story i mnóstwo strategicznych bitew. Premiera w 2016.

Little Battlers eXperience na podstawie popularnego anime oraz serii zabawek zmierza na nasze kieszonsolki! Pod nasze władanie dostaniemy 130 modeli robocików i 4000 części do upgradu. Lokalny multiplayer do 6 osób i dużo dużo funu. Premiera? Jesień tego roku.

Kolejna gierka! Chibi-Robo!: Zip Lash to side-scrolówka z słodziasznym robocikiem w głownej roli.

Dr. Mario: Miracle Cure to powrót wąsatego hydraulika wróć! Doktora. Powraca stary dobry gameplay już 11 czerwca na Nintendo eShop.

Nowe informacje o wspomnianym kiedyś w naszych newsach Pokemon Super Mystery Dungeon. 720 Pokemonów, więcej dungeonów i premiera zapowiadana na początek roku 2016.

Oprócz tego pokazali Project Treasure, zapowiedziano darmowe dlcki do Splatoon, które dostępne będzie już jutro, nowe dlc dla posiadaczy Puzzle & Dragons Z + Puzzle & Dragons: Super Mario Edition oraz…

…zapowiedziano Mario & Sonic at the Rio 2016 Olympic Games na 3DSa i Wii U! Premiera w 2016 :)

Autor: Mkali_Vector
Data: 2 czerwca 2015, 14:20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *