»Gamescom 2015 – Nowe informacje o hardkorowych tytułach na Wii U!

Sie 5
komentarze 0

Nintendo podczas targów Gamescom postanowiło sypnąć informacjami o swoich exach na Wii U. Dostaliśmy sporo informacji o nadchodzącym Xenoblade Chronicles X, mrożącym krew w żyłach Project Zero: Maiden of Black Water, bądź dynamicznym Devil’s Third łączącym w unikalny sposób walkę wręcz i shootera. Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu!

Nintendo dzisiaj ujawniło dwie nowe edycje limitowane Xenoblade Chronicles X, które będą dostępne w dniu premiery gry już w grudniu!

  • Xenoblade Chronicles X Wii U Premium Pack: w skład zestawu wchodzi czarna konsola premium Wii U, fizyczna kopia gry, Artbook (książka zawierająca rysunki związane z Xenoblade Chronicles X) oraz plakat z mapą świata gry
  • Xenoblade Chronicles X Limited Edition Pack: w skład zestawu wchodzi fizyczna kopia gry, metalowe opakowanie SteelBook™, plakat z mapą świata gry, plakat oparty na okładce (Cover Art Poster) oraz Artbook

Ponadto osoby, które zainwestują swoje pieniążki w Xenoblade Chronicles, które zostało udostępnione w Nintendo eShop na Wii U, otrzymają zniżkę w wysokości 40zł na zakup Xenoblade Chronicles X w ciągu dwóch tygodni od planowanej na grudzień premiery!

CLobm78XAAI4Q6M

30 października to będzie chwalebny dzień dla fanów horrorów. Otóż, tego dnia premierę będzie miała gra – Project Zero: Maiden of Black Water na Wii U. Tego samego dnia udostępniona zostanie również wersja próbna, która umożliwi przejście przez prolog i dwa pierwsze rozdziały gry. Oprócz kupna samej gry w sklepach będzie można dostać specjalny limitowany zestaw, w którego skład wejdzie gra w osobnym opakowaniu, dwustronny plakat, art book , cztery Zdjęcia Duchów oraz metalowe opakowanie SteelBook™.
20150805_025013
28 sierpnia czyli już nie długo, na konsolach Wii U będziemy mogli popykać w najnowszego Devil’s Third. Dostaniemy single player oraz multiplayer umożliwiający granie do 16 osób. Z okazji targów, Nintendo podzieliło się nowym trailerem gry.

Autor: Mkali_Vector
Data: 5 sierpnia 2015, 15:35

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *