»Poké Bank, czyli kolekcja stworków w „chmurze”

Gru 18
komentarze 1

Fani Pokemonów zapewne już o tym wiedzą (informacja ukazała się przed weekendem), ale jeśli nie – oto nie lada gratka dla każdego wielbiciela kieszonkowych stworków. Pokemony nie dość, że wkroczyły ostatnio z impetem w świat 3D za sprawą edycji X i Y, w których dodatkowo pojawiły się ciekawe opcje multiplayerowe (można np. wyzywać na pojedynki osoby grające na drugim końcu świata), to już 27 grudnia w eShopie 3DS-a pojawi się aplikacja Poke Transporter, która pozwoli nam za symboliczną opłatą 4,99 dolarów rocznie przechowywać do 3000 swoich stworków w bezpiecznym miejscu na serwerze (u nas obowiązywał będzie prawdopodobnie przelicznik z euro, więc zapłacimy zapewne około 20 zł).

To nie koniec. Możliwe będzie również przeniesienie swojej kolekcji stworków z czterech gier na NDS-a – Black Version 1 i 2 oraz White Version 1 i 2, choć będzie to transfer tylko w jedną stronę (osoby chcące kombinować z przenoszeniem Poków ze starszych gier odsyłam do FAQ na oficjalnej stronie). Po jego dokonaniu będziemy mogli jednak swobodnie przenosić swoje stworki między wspomnianymi edycjami X i Y oraz przyszłymi częściami serii.

Pobierając Poke Transporter przed 31 stycznia będziemy mogli korzystać z niego darmo przez 30 dni. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Poke Banku. W rozwinięciu wpisu znajdziecie zaś filmik prezentujący wszystkie te niezwykłości.

Autor: Nox_A15
Data: 18 grudnia 2013, 12:08

Komentarze na temat “Poké Bank, czyli kolekcja stworków w „chmurze””

  1. Lisek pisze:

    Pieniądze już odłożone na koncie. Mam nadzieję, że transfer będzie bezproblemowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *