»Pokemon Direct 06.06.2017

cze 6
komentarze 0

Pokemonowy Direct właśnie się skończył i przytargał znacznie więcej pokemonów na konsole Nintendo. Pokken Tournament powraca na Switcha, a 3DSy dorabiają się nowej odsłony poków. Zresztą więcej info znajdziecie w rozwinięciu.

Pokken Tournament DX to rozszerzona wersja pokkena znanego z konsoli Wii U. W tym „remasterze” otrzymamy wszystkie znane tryby, nowe poki do pojedynków, rankingowe pojedynki i możliwość pykania pojedynków w dwie osoby na jednym switchu. Premiera już 22 września tego roku!

Następną nowością jest Pokemon Ultra Sun i Pokemon Ultra Moon na 3DSa! W produkcji poznamy alternatywną historię oraz pojawią się nowe stworki do złapania.  Premiera odbędzie się 16 listopada.

Ostatnim ogłoszeniem jest powrót Pokemon Gold i Pokemon Silver na 3DSowym Virtual Console. Podobnie jak Red/Blue/Yellow gry będą w pełni obsługiwać Pokemon Bank. Premiera 22 września.
Cały zapis Pokemon Direct znajdziecie poniżej:

Autor: Mkali_Vector
Data: 6 czerwca 2017, 16:32

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>