»Przebierz się za postać z Dragon Ball i wygraj PS4!

Lut 13
komentarze 0

Jeżeli czekacie na Dragon Ball: Xenoverse z zaciśniętymi pięściami, napiętymi muskułami i poczochraną fryzurą, mamy dla Was dobre wieści – Cenega zaprasza wszystkich fanów gry na konkurs, w którym do wygrania jest m.in. PlayStation 4. Fryz się przyda, bo chodzi o… cosplay. Informujemy o tym z pewnym opóźnieniem, ale czas macie jeszcze do 23 lutego. Poniżej cytujemy informację prasową, którą otrzymaliśmy od organizatora. Życzymy powodzenia, bawcie się dobrze!

„Z przyjemnością informujemy, że dziś – 5 lutego – rozpoczął się konkurs, związany ze światem Dragon Ball, który został przygotowany przy współpracy: z firmą Sony Computer Entertainment Polska, sklepem Yatta.pl oraz serwisem PPE.pl. Partnerem zabawy jest także polski dystrybutor gry Dragon Ball: XENOVERSE, firma CENEGA S.A.

Jeśli pojęcie cosplay nie jest wam obce i lubicie przebierać się za postacie z gier wideo, to nasza zabawa z pewnością was zainteresuje. Jest o co walczyć, bo do wygrania jest między innymi konsola PlayStation®4, gry Dragon Ball: Xenoverse, figurki oraz subskrypcje PlayStation Plus. Konkurs potrwa do 23 lutego, a zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 25 lutego. Po więcej informacji na temat samego konkursu jak i szczegółowy regulamin zapraszamy na naszą stronę konkursową.

Dragon Ball: Xenoverse (po raz pierwszy na PlayStation®4 i Xbox One!) to powrót do korzeni dragonballowych bijatyk. Zawodnicy będą walczyć o tytuł najsilniejszego wojownika na turnieju Tenkaichi Budokai. Zupełnie nowy styl rozgrywki pozwoli graczom wziąć udział w ogromnej, szalonej walce, w której stawką jest tytuł mistrza i specjalne nagrody! Czy Twoja postać okaże się wystarczająco dobra, aby pokonać takie sławy, jak Goku, Vegeta czy Piccolo? Premiera gry będzie miała miejsce 27 lutego.

Fundatorami nagród w konkursie są Sony Computer Entertainment Europe, Yatta.pl i Cenega S.A.”

Autor: Nox_A15
Data: 13 lutego 2015, 23:04

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *