»Przegląd Greenlightowy #1

Mar 14
komentarze 0

Na Steamie wychodzi coraz więcej gier prosto z Japonii. Visual Novelki, Shmupy, Slashery itd. Deweloperzy otwierają się na platformę Gabe Newella, a Greenlight Im bardzo pomaga. W Takim razie zapraszam na pierwszy Steam Greenlightowy przegląd japońskich gier! Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu :)

1. Tokyo Dark

Czy są tutaj fani przygodówek, point and clicków? Fani serialu Black Mirror lub kryminałów? Mangowa Kreska wam nie przeszkadza?  W takim razie lepiej nie mogliście trafić! Cherrymochi oficjalnie zapowiedziało swoją mroczną historię, w której partner pani detektyw, musi odszukać swojego partnera. W nie dalekiej przyszłości czekają na nas nie tylko zbiry w ciemnej uliczce, ale cienie przeszłości. Premiera w 2016. Jeżeli jesteście zainteresowani kliknijcie TUTAJ.

2. Cursed Heart

Visual Novelka, która jest robiona przez zespół składający się z 4 osób. Nasz protagonista jest młodym chłopakiem sprzedanym do świątyni w Tarii. Nie posiada żadnego poczucia wartości itd. Jednakże poznajemy w świątyni dziewczynę, która ma wielką moc. Gra obecnie jest Kickstarterowana i wszystko wskazuje, że twórcy będą mieli możliwość stworzenia gry. Jeżeli nie jesteście przekonani zawsze możecie obejrzeć trailer, ograć opublikowane demko, a następnie zgreenlightować.

3. Sakura Fantasy

Kończymy Nasz przegląd czymś znanym. Twórcy Sakura Spirit powracają ponownie do serii z swoimi animowanymi pannami. Znowu czekają nas wybory roznegliżowanych kobitek oraz po raz kolejny typowy visual novel. Jak ktoś lubi poczytać i „popatrzeć”, będzie bardzo zadowolony!  Link do greenlight – TUTAJ!

 

 

Autor: Mkali_Vector
Data: 14 marca 2015, 03:42

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *