»Przegląd premier – Kwiecień 2017

Mar 25
komentarze 0

Kwiecień plecień, bo przeplata: trochę zimy, trochę lata. Taaaak, nadchodzi kolejny wspaniały miesiąc dla graczy, więc możemy szykować gotówkę na nadchodzące kwietniowe premiery! Tylko… jakie? Dla każdego coś dobrego! Fani retro z pewnością odświeżą NESowe klasyki, fani gier logicznych będą mieli do dyspozycji mieszankę dwóch kultowych tytułów, a jRPGowcy szykują się na (nie bójmy się tego powiedzieć na głos) kolejne GOTY. Nie przedłużając, zapraszam do przeglądu premier!

 Persona 5

Początek kwietnia, jest bardzo gorący, gdyż trafia do nas kolejna odsłona kultowej Persony! Persona 5 trafi na PS4 oraz PS3, 4 kwietnia 2017 roku i opowie o grupce uczniów japońskiego liceum, którzy odkrywają, że posiadają nadnaturalne moce przyzywania istot zwanych Personami, które są inaczej personifikacją ich osobowości. Nowo nabyte umiejętności będą musieli wykorzystać w walce z siłami zła.

PaRappa The Rapper Remastered

Po 20 latach od jego debiutu PaRappa Rapper powraca na PS4! Jeżeli, ktoś nie kojarzy to w produkcji dołączamy do PaRappa w jego dążeniu do zdobycia serca Sunny Funny i pobieramy nauki od mistrzów rapu m.in. Mistrza Cebuli, Pani Instruktor Mooselini i ‚‚Cheap Cheap The Cooking Chicken” Premiera 4 kwietnia tylko na PS4.

Puyo Puyo Tetris

Produkcja zaoferuje single-player, który zmiesza postaci z gier Puyo Puyo oraz Tetrisa. Każda plansza będzie stanowiła całkowicie inne wyzwanie dla gracza. Ponadto dostaniemy multiplayer online oraz local do 4 osób z różnymi trybami gry. Premiera 25 kwietnia na PS4 oraz Nintendo Switch.

The Disney Afternoon Collection

Duck Tales, Duck Tales 2, Darkwing Duck, Tale Spin, Chip and Dale Rescue Rangers i Chip and Dale Rescue Rangers 2 w 1080p w jednej paczce? To zaoferuje The Disney Afternoon Collection, który trafi na PC, XOne oraz PS4 już 18 kwietnia. To będzie z pewnością jedna wielka gratka dla fanó Retro i Disneya!

DRAGON QUEST HEROES II

DRAGON QUEST HEROES II to hack-and-slash, który wysyła graczy do nowej przygody, aby przywrócić porządek w spokojnym świecie pełnym hordy potworów i bitew o epickich rozmiarach! Razem z trójką innych graczy możemy zebrać się w wieloosobowej współpracy, aby podbić rój wrogów i pokonać potężne potwory bossów już na PS4, PC oraz Switcha 25 kwietnia!

Mario Kart 8 Deluxe

Ulepszony port dla Nintendo Switch, zatytułowany Mario Kart 8 Deluxe, zostanie wydany na całym świecie w dniu 28 kwietnia 2017 roku. Poza włączeniem wszystkich wcześniej wydanych treści DLC, port zawiera również dodatkową treść. Tryb Battle został przerobiony na podobny do poprzednich gier Mario Kart, w których gracze jechają wokół zamkniętej areny i atakują swoich przeciwników, z ośmioma nowymi arenami i kilkoma trybami rozgrywki. Port zawiera również nowe kostiumy wyścigowe Mii, które mogą być odblokowane przez Amiibo, a także dodatkowe części wozu do dostosowywania!

Autor: Mkali_Vector
Data: 25 marca 2017, 17:58

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *