»Przegląd premier Luty 2017.

Sty 24
komentarze 0

Zapraszamy do naszego kolejnego, comiesięcznego przeglądu najciekawszych premier gier, który znajdziecie w rozwinięciu.

NARUTO STORM 4: Road to Boruto [PS4, XBOX One, PC] (3.02)
Dodatek fabularny do Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 rozszerzający historię z podstawki o perypetie Boruto znane z Boruto: Naruto the Movie oraz Boruto: Naruto Next Generations. Zawiera kilka postaci (np. Sardę i Boruto) i dodaje kilka lokacji do Konohagakure.

Poochy and Yoshi’s Wooly World [3DS] (3.02)
Port gry znanej z WII U gdzie jako Yoshi skaczemy po platformach i wcinamy włóczkę, z której zrobiony jest cały świat włącznie z głownym bohaterem. Względem wersji wiiu odpowiednio zmieniono grafikę i dodano poziomy z Poochym, psim przyjacielem Yoshiego. 

Nioh [PS4] (8.02)
Gra w stylu Dark Souls z równie ciekawym (jak nie ciekawszym) systemem walki. Gra wciela nas w samuraja, który bardzo mocno przypomina pewną postać z innej gry. Co ciekawe pierwsza zapowiedź tej gry miała miejsce w 2005 roku i Nioh miał być jedną z pirwszych gier w bibliotece PS3. Już niedługo będziemy mogli się przekonać, jak sprawuje się finalny produkt, jednak dema udostępnione graczom nastrajają optymizmem.

Ys: Origin [PS4, PSVita] (21.02)
Port z PC prequelu do 30 letniej serii action RPG. Akcja dzieje się 700 lat przed wydarzeniami z jedynki. Po najeździe demonów na kraine Ys, boginie musiały przenieść ludzkość do nieba, jednak i tam nie są oni bezpieczni, gdyż demony zbudowały wieżę, która ma im ułatwić atak na mieszkańców Ys. W międzyczasie boginie przepadają bez śladu. Jako jedna z 3 postaci musimy zdobyć wcześniej wspomnianą wieżę, która zdaje się być kluczem do rozwiązania zagadki zniknięcia bogiń.

Berserk and the Band of the Hawk [PS4, PC] (21.02)
Musou bazowane na mandze, która kiedyś się skończy, jak Miura nie będzie miał żadnego Idolm@stera do ogrywania.Tym razem jako Guts i inni bohaterowie Berserka będziemy ciąć tysiace przeciwników bijąc szalone combosy w stylu znanym z Dynasty Warriors. Gra na materiałach promocyjnych jest równie mroczna i krwawa co komiks i wygląda dużo lepiej niż ostatnie anime.

Autor: Pojler
Data: 24 stycznia 2017, 23:56

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *