»Przegląd Premier Maj 2017

Maj 2
komentarze 0

Po obfitych w premiery kwietniu i marcu nadszedł maj, który choć mniej obfity w premiery,  nie da odpocząć naszym portfelom. Zapraszamy do przeglądu premier na ten właśnie miesiąc,   a w nim między innymi Loco Roco: Remastered i Fire Emblem: Echoes. 


Nioh: Dragon of the North (PS4) 2.05
Pierwszy dodatek do tej Soulsopodobnej gry od Team Ninja, do dyspozycji dostaniemy nowy region, oraz nowe uzbrojenie.

The Caligula Effect (PSV) 2.05
Efekt Caliguli to RPG wyprodukowany przez Aqurie wyłącznie na PS Vitę. W grzę sterujemy nastolatkiem zamkniętym w wirtualnej rzeczywistości, która ma za zadanie oddzielić ludzi od bólu życia codziennego. Scenariusz został napisany przez scenarzystę Persony 1 i obu Person 2.

Birthdays the Beginning (PC) (PS4) 9.05
Zabawa w Boga od twórców Harvest Moon. Naszym zadaniem będzie  stworzenie działającego ekosystemu, który będzie umożliwiał ewolucje różnych gatunków. Zaczynając od istot jednokomórkowych, po istoty humanoidalne.

LocoRoco Remastered (PS4) 9.05
Remaster gry znanej z PSP. W niej mamy za zadanie przeprowadzić uśmiechniętą kulkę do końca planszy. Jednakże, nie sterujemy kulką tylką cała planszą, pochylając ją.

Akiba’s Beat (PS4) (PSV) 19.05
Kolejna opsłona cyklu w którym chodziliśmy po Akihabarze i mordowaliśmy zombie zdzierając z nich ubrania. Tym razem w stylu podobnym do Persony tłuczemy potwory w dungeonach.

Fire Emblem Echoes: Shadow of Valentia (3DS) 19.05
Remake Fire Emblem Gaiden na konsole Nintendo 3ds. W nim wcielimy się w Alma i Celicie, którzy są świadkami konfliktu na kontynencie Valencia. Remake doda nowe wątki i postaci.  Gra będzie korzystała z systemu figurek amiibo.

Operation Babel: New Tokyo Legacy (PSV) 19.05
Sequel Operation Abyss: New Tokyo Legacy, w którym znowu jako Xth Squad ( grupa ludzi o nadprzyrodzonych zdolnościach) będziemy ratować planete w konwecji pierwszoosbowego Dungeon Crawlera.

Utawarerumono: Mask of Truth (PS4) (Vita) 23.05
Bajecznie wyglądający miks jRPG z Visual Nowelą gdzie jako niewiadomego pochodzenia bohater będziemy walczyć o dobro kraju. W odróżnieniu od pierwowzoru z 2002r. projekt został pozbawiony zabarwienia erotycznego.

Disgaea 5 Complete (NS) 26.05
Piąta odsłona kultowego cyklu od Nippon Ichi. Wydanie na Nintendo Switch będzie zawierać wszystkie wydane na PS4 dodatki. Założenia gry nie uległy dużym zmianom od 1 części, czyli nadal do czynienia mamy z startegią turowa oparta w dużej mierze o wysoki poziom grindu.

Guilty Gear Xrd: Rev 2 (PS3) (PS4) 26.05
Rozszerzona edycja Guilty Gear Xrd: Revelator w której zostaną dodane 2 nowe postaci oraz bogatszy tryb fabularny. Gra będzie dostępna do kupienia jako pełna wersja, oraz aktualizacja dla posiadaczy  „Revelatora”.

Samurai Warriors: Spirit of Sanada (PS4) (PC) 26.05
Kolejna odsłona musou, w którym Omega Force stara się opowiedzieć historię Samuraiów. W tej odsłonie skupi się na klanie Sanada, który zasłynął w historii tym, że jego przedstawiciele walczyli do śmierci. Wersja PS3 i Vita niestety nie opuściła Japonii.

Ultra Street Fighter II: The Final Challengers (NS) 26.05
Nowa odsłona tej 26 letniej już gry.  Do znanej już formuły twórcy dodali tryb kooperacji, dwa tryby garficzne (znane z HD turbo remix  wydanego na PS3 i X360 w 2008r.) pixel art i HD, oraz dwoje nowych wojowników Evil Ryu i Violent Ken.

Autor: Pojler
Data: 2 maja 2017, 15:56

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *