»Przegląd Premier Marzec 2017.

Lut 28
komentarze 0

Zapraszamy do comiesięcznego przeglądu premier.  Marzec już na pewno zapisze się, jako jeden z lepszych miesięcy dla graczy w tym roku. Premiere ma wiele gier i nowa konsola Nintendo – Switch. Sądzę, że będzie na co wydać pieniądze, a łatwiej będzie to rozplanować z naszym tekstem.  Zapraszam do lektury.

Nintendo Switch (o3.03)
Nowa konsolka Nintendo, która jest hybrydą konsoli przenośnej i stacjonarnej. Sercem zestawu jest tablet, który posiada 2 odłączalne Joy-Cony które mogą działać jako jeden kontroler, lub dwa oddzielne, co pozwala  na lokalny co-op. Nintendo celuje w miłośników grania na imprezach jak i ludzi uwielbiających solowe doswiadczenia. Krytyka urządzenia dotyka głównie niskiej liczbie tytułów startowych, jednakże do końca roku zapowiedziano dużo ekskluzywnych produkcji.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild (03.03) WiiU, SWITCH
Nowe przygody Linka, poraz pierwszy w pełni otwartym świecie. Tytuł startowy na Nintendo Switch i ostatnia duża produkcja na WiiU. Po raz kolejny musimy uratować Zeldę (oraz świat). W serii poza otwartym światem zadebiutują również systemy znane z gier RPG. Gra prezentuje się wyśmienicie i sądzę że będzie jednym z kandydatów do tytułów gry roku.

1,2 Switch (03.03) SWITCH
Zestaw minigierek pokazujących możliwości nowych kontrolerów Nintendo. Całość to pojedynki 1 vs 1 w przeróżnych kategoriach. Od chociażby pojedynku na rewolwery w stylu iście westernowym do… dojenia krowy!? Ciekawą rzeczą jest chociażby gierka w której musimy zgadnąc ile kulek zawiera wirtualne naczynie które trzymamy w ręku. I to naczynie symuluje Joy-Con za pomocą HD rumble, bardzo realistycznych wibracji.  1,2 Switch będzie świetnym pokazem możliwości Switcha i niezłą opcją na impreze przy konsoli.

Snipper Clips (03.03) SWITCH
Co-Opowa gra logiczna w której jako hmm… wycinanki musimy rozwiązywać z pozoru proste zagadki. Trudnością jest tutaj zgranie się 2 osób, co jak można się domyślić do łatwych sztuk nie należy. Idealna gra do niszczenia małżeństw i wieloletnich przyjaźni.

Super Bomberman R (03.03) SWITCH
Klasyczna rozgrywka znana z wcześniejszych odsłon serii pomieszana z story modem i walkami z bossami. Duży nacisk postawiono na rozgrywke w kanapowym Co-Opie. 

Wszystkie powyższe gry zostały ograne  przez Mkaliego i Yamnego podczas przedpremierowego eventu Switcha w Pradze. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o produkcjach jak i o samym Switchu, zapraszam do przeczytania ich relacji tutaj.

NieR: Automata (10.03)
Druga część Niera, który jest podserią Draknegarda. Niedobitki ludzi wysyłają na ziemię androida 2B, który ma za zadanie odbić ją z rąk obcej cywilizacji. Za produkcje odpowiada Platinum Games znane dobrze z MGRa czy Bayonetty. Dostaniemy więc miks slashera i gry RPG, z bardzo dynamicznym i uzależniającym gameplayem. O grze już przed premierą krążą kontrowersje, a to z uwagi na bardzo duże eksponowanie „atutów” żeńskiego androida. Warto ograć demo produkcji z PS Store, by przekonać się na własnej skórze, jak prezentuje się gra.

Mario Sports Superstars (10.03) 3DS
W twj grze spróbujemy swoich sił w jednym z pięciu sportów: tennisie, jeździe konnej, baseballu, piłce nożnej i golfie. Do wyboru będziemy mieli jedną z wielu postaci z uniwersum Mario. Sporty będą pełnopranymi grami, a nie minigierkami więc bedzie to idealna pozycja dla fanów gier sportowych z wąstatym hydraulikiem. 

Danganronpa 1+2 Reload (14.03) PS4, PSV
Kolekcja 2 produkcji z PSP, które na zachodzie zadebiutowały na PS Vicie. W tych visual novelkach zostajemy uczniami elitarnego liceum, w którym zostajemy uwięzieni (akcja 2 części dzieje się na wyspie). Od dyrektora szkoły, ekscentrycznej maskotki o imieniu Monokuma dowiadujemy się, że uda nam się wyjść jeżeli zabijemy kogoś i nie zostaniemy wytropieni przez resztę uczniów. Te 2 bardzo wciągające historie zadebiutują po raz pierwszy na PS4 właśnie w tej kolekcji.

Kingdom Hearts 1.5+2.5  (31.03) PS4
Zbiór 4 gier i dwóch pakietów cut-scenek z serii, która jest efektem współpracy Disneya z Square. Świat gry i postaci są miksem znanych nam motywów ze świata Disneya z autorskimi postaciami i lokacjami projektantów ze Square. W grach pojawiają się również postaci z serii Final Fantasy. Ta kolekcja, i wydane zaledwie 2 miesiące temu Kingdom Hearts 2.8 zbierają wszystkie części serii w jednym miejscu, i przygotowują nas do rychłej premiery Kingdom Hearts III, o którym wiadomo w zasadzie niewiele. Wszystkie gry z opisyjwanej kolekcji mają działać w stabilnych 60 FPSach, na obu wersjach PS4.
Kolekcja zawiera:

  • Kingdom Hearts Final Mix
  • Kingdom Hearts Re:Chain of Memories
  • Kingdom Hearts 2 Final Mix
  • Kingdom Hearts: Birth by Sleep Final Mix
    Oraz cutscenki z Re:coded i 358/2 Days

Autor: Pojler
Data: 28 lutego 2017, 00:46

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *