»Więcej szczegółów w sprawie „PS4 Remasters” [UPDATE]

Mar 8
komentarze 0

Nadchodzące remastery na konsole Playstation 4, czyli Parappa The Rapper, Patapon i LocoRoco doczekały się nowych informacji, które z pewnością ucieszą wielu graczy w… Japonii, ale Europejczyków także.  Gra rytmiczna, z rapującym psiakiem – Parappa The Rapper Remastered doczekała się daty premiery w Japonii – 20 kwietnia 2017 roku, to oznacza, że w krótkim odstępie czasu otrzymają grę także zachód. Ponadto gra (w wersji cyfrowej) ma kosztować 1,800 yen w przeliczeniu na złotów koło 65 zł. Poprawiona grafika, wsparcie trofików i rapująca kokoszka to są jedne z przysmaków, które zaoferuje nam nadchodzący remaster. Dodatkowo, każda osoba, która zakupi grę w preorderze, albo tygodniu premierowym otrzyma 6 ekskluzywnych avatarów na PSNowki profil.

Jakby tego jeszcze było mało, Sony potwierdziło wersje pudełkowe gier LocoRoco, Parappy oraz pierwszej odsłony Pataponów na PS4.  Premiera dwóch pozostałych gier została wyznaczona na 2017 rok. Okładki gier oraz znany nam zwiastun gry znajdziecie w rozwinięciu.  

           20170307parapparapper14                20170307parapparapper13
 

[UPDATE]

Parappa The Rapper Remastered trafi do polskich sklepów 4 kwietnia, a LocoRoco Remastered 9 maja! Gra będzie kosztować 64 zł, a subskrybenci Playstation Plus zapłacą za grę 51 zł

Autor: Mkali_Vector
Data: 8 marca 2017, 01:26

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *