»Wspaniały tydzień Poksów – remake Hoenn

Maj 8
komentarze 0

Nie ma co, ten tydzień zdecydowanie jest jednym z najlepszych tygodni żeby być Pokemaniakiem. Nintendo potwierdziło coś o co dużo fanów ich podejrzewało już od zeszłego roku – pracują nad remakiem trzeciej generacji Pokemon! Pokemon Omega Ruby oraz Pokemon Alpha Sapphire, podobnie jak Fire Red i Leaf Green (GBA), czy Soul Silver i Heart Gold (NDS), nowe-stare części będą ulepszone do tego, do czego pozwoli im aktualny sprzęt. Można się spodziewać tego samego silnika, co w grach obecnej szóstej generacji (czyli Pokemon X i Y).

Z zapowiedzi Nintendo nie wynika zbyt dużo oprócz tego, że gra zapowiedziana jest jeszcze na ten rok z równoczesnym releasem na całym świecie (tak jak to miało miejsce w przypadku X i Y).

A z całkowicie innej beczki Nintendo zarejestrowało w Europie nazwę Pokken Tournament. Podczas jednej z prezentacji gier szóstej generacji został pokazany screenshot, na którym można było zobaczyć walczącego Lucario (MEGA) i Blazikena (MEGA). Screenshot zdecydowanie odstawał od grafiki generowanej przez 3DSa. Czyżby Smash Bros. nie miał być jedyną serią bijatyk dla Wii U? Czas pokaże.

Autor: Lisek
Data: 8 maja 2014, 14:20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *