»Zapraszamy na Animecon Halloween

Wrz 27
komentarze 0

Serdecznie zapraszamy na konwent Animecon Halloween, jest to debiutancka impreza ekipy Anime 24, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 27-29 października. Osobiście zawsze mnie cieszy gdy ktoś nowy zabiera się za organizację konwentów w tym kraju tak więc ja będę, a Wy? No i byłbym zapomniał, w rozwinięciu tradycyjna informacja od organizatorów.W terminie 27 – 29 października, w Poznaniu, odbędzie się wydarzenie AnimeCon Halloween, czyli pierwszy konwent dla fanów mangi, anime i japońskiej kultury, organizowany przez redakcję portalu anime24.pl. Bilety na wydarzenie nadal są dostępne, zarówno na jeden dzień, jak i na cały konwent. Organizatorzy postanowili umożliwić potencjalnym uczestnikom wygranie konsoli Nintendo Switch, wraz z grą The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Każdy kto do 8 października zakupi bilet na całe wydarzenie i napisze komentarz, na facebookowym fanpage’u Anime24.pl, z odpowiedzią na pytanie “Jaki jest twój powód by jechać na AnimeCon Halloween?” – ma okazję wygrać wspomniane nagrody.

AnimeCon Halloween odwiedzi wiele znakomitych osobistości świata Cosplayu, czyli niezwykle utalentowani twórcy i fotografowie strojów z gier, filmów i anime. Wśród gości znaleźli się: Shappi, Miko Cosplay, Michał Gwiazda (założyciel grupy Crafts of Two),  Dorian Makbeth, Studio Zachora, World by HOKA, Foto Czarny, oraz, pochodzący z Francji, Steeve Li Photography.

Organizatorzy nawiązali współpracę między innymi z portalem IGN Polska, polskim wydawnictwem Waneko i największym legalnym portalem z odcinkami anime na świecie, Crunchyroll. Ponadto, dzięki współpracy z FotoConem, zwycięzcy konkursu Cosplay na AnimeCon Halloween otrzymają gwarantowany wstęp na kolejną edycję FotoConu, czyli największego międzynarodowego wydarzenia dla fotografów i cosplayerów.

Link do konkursu: https://www.facebook.com/anime24pl/posts/1591237860897293:0
20 powodów, dla których warto pojawić się na AnimeCon Halloween:
https://goo.gl/mpRS4t
Link do zakupu biletu: https://ticketos.pl/event/181/AnimeCon-Hallowen.html
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/291218764614702/

Czym jest konwent

Konwenty mangi, anime i kultury japońskiej to wydarzenia zrzeszające fanów danego tematu nie tylko z jednego miasta, ale i z całego kraju. To impreza tworzona „od fanów, dla fanów”, co oznacza, że każdy prelegent, członek obsługi, lub organizacji, jest również fanem mangi, anime i kultury japońskiej, tak jak wszyscy uczestnicy imprezy. To wyjątkowe miejsce, gdzie można spotkać setki osób posiadające podobne zainteresowania co my.

Czym jest anime24.pl

Anime24.pl to największy w Polsce legalny portal zajmujący się tematyką mangi, anime i kultury japońskiej, który działa już od 2008 roku.

Czym jest konsola Nintendo Switch

To najnowsza platforma do gier stworzona przez japońską firmę Nintendo. Konsola Switch zadebiutowała, również na polskim rynku, w marcu 2017 roku.

Więcej na temat The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Breath of the Wild to najnowsza część kultowej serii gier akcji The Legend of Zelda, której pierwsza odsłona trafiła do sprzedaży w 1986 roku. Tytuł ten dostępny jest jedynie na konsolach Wii U, oraz Nintendo Switch.

Autor: CELL767
Data: 27 września 2017, 00:32
Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *