»Zapraszamy na Copernicon 2016!

Sie 30
komentarze 0

Z nieukrywaną radością oznajmiam wszem i wobec, że portal Inner World znów został patronem medialnym toruńskiego Festiwalu Gier i Fantastyki Copernicon! Festiwal odbędzie się w dniach 16-18 września 2016 r.  Czego możecie się spodziewać na festiwalu? Będą panele, będą warsztaty, będą konkursy. Więcej informacji, dotyczących rezerwacji itd. znajdziecie na stronie organizatorów!

Tyle było z mojej strony, a teraz notka od organizatorów:

Tegoroczna, siódma edycja toruńskiego Festiwalu Gier i Fantastyki Copernicon odbędzie się w dniach 16-18 września. Konwent będzie miał miejsce w budynkach umiejscowionych na Starym Mieście toruńskim, podobnie jak  w latach poprzednich. Podczas ubiegłorocznej edycji odwiedziło go ponad 2000 uczestników.

Copernicon jest wydarzeniem skierowanym do miłośników gier, fantastyki, literatury i nauki w każdej postaci. Oferuje setki godzin programu podanego uczestnikom w najróżniejszych formach takich jak prelekcje, panele dyskusyjne, pokazy, turnieje, konkursy, spotkania ze znanymi osobistościami ze świata literatury, popkultury czy gamedevu.

duzy

Autor: Mkali_Vector
Data: 30 sierpnia 2016, 15:04

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *