»Zapraszamy na Mokon 5 i po darmowe wejściówki

Lis 23
komentarze 4

Kolejny już raz portal Inner World obejmuje patronatem konwent organizowany przez firmę MiOhi. Prócz tradycyjnych słów od organizatorów mamy tym razem coś od siebie, a mianowicie darmowe wejściówki. Jak je zdobyć? Tak jak zwykle, zbieracie „losy” poprzez polubienie, udostępnianie, czy komentowanie tego wpisu na FB, czy na stronie, a niewidzialna ręka losująca wybierze dwoje zwycięzców. Losowanie w przyszłą niedzielę, powodzenia. To tyle ode mnie, w rozwinięciu zaś czeka organizatorskie słowo na niedzielę.

Gorąco zapraszamy was do udziału w konwencie „Mokon 5”. Odbędzie się on w dniach 13-14 grudnia w Warszawie w LXXCIII Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Anieli Krzywoń 3. Główną atrakcją festiwalu będą eliminacje do międzynarodowego konkursu European Cosplay Gathering, którego finał odbędzie się w przyszłym roku w Paryżu na Japan Expo. To tam nasi najznakomitsi cosplayerzy świętowali największe sukcesy. Doskonale pamiętamy ubiegły rok i wygraną Shappi. Przyjdź i sam zobacz, może wśród uczestników znajdzie się przyszły zwycięzca.

Jeśli nie kręci Cię zwyczajne uczestnictwo w konwencie, a lubisz działać aktywnie, to zachęcamy do zgłoszenia się na wolontariusza. Jeśli z kolei cechuje Cię kreatywność, a masz nieprzeciętną wiedzę na temat Japonii, anime, mangi, cosplay’u, to zgłoś nam swój punkt programu. Bilety na „Mokon 5” są już w sprzedaży. Cena dwudniowej wejściówki wynosi tylko 45 zł. Nie czekaj!

Gorąco zachęcamy do zapisywania się do naszego wydarzenia na Facebooku. Na bieżąco publikujemy tam informacje o konwencie, a także przeprowadzamy konkursy. W wolnym czasie zaglądnijcie także na naszą stronę internetową . Wszystkie ważne linki znajdziecie poniżej:

No to widzimy się już 13 grudnia!

Autor: CELL767
Data: 23 listopada 2014, 23:16
Tagi: ,

Komentarze na temat “Zapraszamy na Mokon 5 i po darmowe wejściówki”

  1. Nox_A15 pisze:

    Konkurs zakończony. Wyniki znajdziecie tutaj – http://www.innerworld.pl/wyniki-konkursu-wejsciowkowego/#anchor Gratulujemy! :)

  2. Aisa pisze:

    a kiedy wyniki?

  3. Asia pisze:

    chciałabym wejścióweczkę :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *