»Zapraszamy na szóstą edycję konwentu Japanicon!

Wrz 24
komentarze 0

Z wielką radością, informujemy o nadchodzącym konwencie Japanicon 6, który odbędzie się 10-11 października w Poznaniu! Po więcej szczegółów zapraszam na stronę internetową, którą znajdziecie pod tym linkiem, a jeszcze więcej szczegółów znajdziecie w rozwinięciu. Serdecznie zapraszamy!

Oddaję głos organizatorom konwentu:

Serdecznie Zapraszamy na szóstą edycję festiwalu kultury i popkultury dalekiego wschodu „Japanicon 2015” . Główną atrakcją będą krajowe eliminacje do European Cosplay Gathering, które po raz pierwszy odbędą się na Japaniconie. Finał konkursu planowany jest na Lipiec 2016 podczas imprezy „Japan Expo” w Paryżu.

W ubiegłym roku było was 2000. W tym roku ze względu na ogromne zainteresowanie wydarzeniem oraz w trosce o wasze zdrowie i bezpieczeństwo, ustanowiliśmy limit biletów na 2500. A te, możecie kupować już teraz pod adresem: https://nagatosystem.pl/tickets/japanicon6. Ceny biletów zaczynają się już od 20 zł.

Ponadto otworzyliśmy już zgłoszenia atrakcji, wystawców oraz wolonatriuszy. Formularze znajdziecie pod adresem: https://nagatosystem.pl/info/japanicon6

Spiesz się z zakupem! Bilety rozchodzą się bardzo szybko!

Po więcej informacji zapraszamy na:

– naszą stronę internetową: http://japanicon6.miohi.pl/

– wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/407307729454647/

Autor: Mkali_Vector
Data: 24 września 2015, 17:40

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *